Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Wdowy

Kód: 4778
342 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Autor: Lynda La Plante

Nakladatelství: W.A.B.

Počet stran: 352

Vazba: Měkká

Rozměr. 135 x 202 mm

Rok vydání: 2018

ISBN: 9788328060234

Detailní informace

Detailní popis produktu

Harry býval geniálním zločincem, ktermu pokaždé všechno prošlo a policie na něho více než dvacet let nemohla. Dalším plánem bylo přepadení obrněné dodávky, díky němuž měl být o statisíce liber bohatší. Ale tentokrát akce nevyšla a Harry i jeho společníci při ní zemřeli. Harryho žena Dolly potom v jeho věcech najde podrobný návod na to, jak provést ozbrojenou loupež. V tu chvíli se musí rozhodnout, zda jej předá policii, věnuje těm, kteří převzali Harryho teritorium... a nebo může spolu s ostatními vdovami po Harryho společnících zkusit loupež provést...

Zábavný kriminální román byl inspirován oblíbeným britským seriálem z roku 1983. V současné době se připravuje jeho filmová podoba podle scénáře Gillian Flynn, režie se ujal Steve McQueen.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.