O nás

Jsme malý obchod, který vznikl poté, co zákazníci obchodu s cizojazyčnou literaturou pro děti žádali prodej polských knih pro dospělé. Nakonec jsme jejich žádost vyslyšeli a založili obchod s polskými knihami pro dospělé.

Naším cílem je prodávat dobré knihy a poskytovat kvalitní služby. Od nabídky a pomoci s výběrem až po co nejrychlejší dodání. Najdete u nás levné knihy i luxusní vydání, zkrátka knihy pro každou příležitost.

Knihy k nám dorazí zpravidla během 3-5 pracovních dnů, hned potom je odesíláme. Během doby, kdy je zboží na cestě, vás pak průběžně budeme informovat. Každou objednávku vyřizujeme v co nejkratší možné době.

Zákazníky si rádi hýčkáme - proto od nás ke každé objednávce dostanete krásný dárek.

Nabídku stále rozšiřujeme a aktualizujeme a nasloucháme vašim přáním a nápadům. Díky tomu postupně rosteme. Protože popisky vytváříme sami (protože mnozí naši zákazníci polsky neumí), rozšiřování nabídky trvá déle.  Hledáte-li proto konkrétní knihu, kterou nemáme na seznamu, kontaktujte nás a my uděláme vše pro to, abychom ji sehnali. Stačí, aby kniha byla k sehnání v Polsku. Stejně i jestli potřebujete poradit s výběrem, klidně se na nás obraťte.

Pokud sháníte knihy pro děti, navštivte naši stránku www.ctemedetemjinak.cz

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, stačí poslat sms a my se vám obratem ozveme.