Pokud potřebujete pomoct s výběrem, napište nám, seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici.

O nás

Jsme malý obchod, který vznikl poté, co zákazníci obchodu s cizojazyčnou literaturou pro děti žádali prodej polských knih pro dospělé. Nakonec jsme jejich žádost vyslyšeli a založili obchod s polskými knihami pro dospělé.

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby. Od nabídky a pomoci s výběrem až po co nejrychlejší dodání.

Knihy k nám dorazí zpravidla během 3-5 pracovních dnů, hned potom je odesíláme. Během doby, kdy je zboží na cestě, vás pak průběžně budeme informovat. Každou objednávku vyřizujeme v co nejkratší možné době.

Zákazníky si rádi hýčkáme - proto od nás ke každé objednávce dostanete krásný dárek.

Nabídku stále rozšiřujeme a aktualizujeme a nasloucháme vašim přáním a nápadům. Díky tomu postupně rosteme. Protože popisky vytváříme sami (protože mnozí naši zákazníci polsky neumí), rozšiřování nabídky trvá déle.  Hledáte-li proto konkrétní knihu, kterou nemáme na seznamu, kontaktujte nás a my uděláme vše pro to, abychom ji sehnali. Stačí, aby kniha byla k sehnání v Polsku. Stejně i jestli potřebujete poradit s výběrem, klidně se na nás obraťte.

Pokud sháníte knihy pro děti, navštivte naši stránku www.ctemedetemjinak.cz

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, stačí poslat sms a my se vám obratem ozveme.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení