Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Trzy sekundy

Kód: 6014
347 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Autor: Anders Roslund, Borge Hellstrom 

Nakladatelství: Albatros

Počet stran: 558

Vazba: Měkká

Rozměr: 120 x 195 mm

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788381255066

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento akční thriller se dočkal uznání i úspěchů u čtenářů, byl vydán ve dvaceti devíti zemích, zvolen za nejlepší švédskou krimi a ve Spojených státech podle něho natočili film The Informer.

Piet je zároveň bývalý zločinec a nejlepší tajný agent švédské policie. Jeho krycím jménem je Paula. Ví o něm jenom jedna osoba. Teď stojí před nejtěžším úkolem - má doručit do jedné věznice zásilku amfetaminu, aby získal důvěru polské mafie. Bude-li úkol splněn, má Piet šanci dostat novou identitu a začít nový život se svojí rodinou. Jenže se nachází v brutálním světě, ve kterém je na všechno sám a nemůže nikomu důvěřovat... a zrada přichází velice rychle...

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.