Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Dziewczyna, którą znał

Kód: 7061
332 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Autor: Tracey Garvis Graves

Nakladatelství: NieZwykłe

Počet stran: 313

Vazba: Měkká

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788378899853

Detailní informace

Detailní popis produktu

Annika s Jonathanem se seznámili v šachovém klubu. Jonathan stále víc propadá kouzlu plaché a krásné dívky, ale tuší, že Annika se liší od ostatních dívek - je samotářka, která zbožňuje knihy a zvířata, avšak z lidí má strach. Nevyzná se v nich a oni se nevyznají v ní. Ale s Jonathanem je to jiné a ona poprvé prožívá šťastné chvíle a společně plánují budoucnost v New Yorku. Pak ale jejich život zasáhne tragická událost, která je rozdělí.

Po deseti letech se však jejich cesty znovu setkají. Annika je pořád svobodná a snaží se vyřešit svoje osobní problémy. Jonathan žije na Wall Street a má po rozvodu. Postupně přijdou na to, že navzdory předchozím událostem je to k sobě stále táhne. Dokáží se společně postavit svým obavám čelem, nebo promarní i druhou šanci?

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.