Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Zaginione Miasto Boga Małp

Kód: 6872
368 Kč –20 %
Zaginione Miasto Boga Małp
368 Kč –20 % 296 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
5.11.2021

Autor: Douglas Preston

Nakladatelství: Agora

Počet stran: 400

Vazba: Tvrdá

Rozměr: 135 x 210 mm

Rok vydání: 2018

ISBN: 9788326826078

Detailní informace

Detailní popis produktu

#1 Bestseller New York Times a Wall Street Journal.

Očité svědectví o jednom z velkých objevů 21. století. Podle National Geographic jedna z dvanácti nejlepších knih roku. Pět set let stará legenda. Prastará kletba. Překvapivá lékařská záhada. Průkopnická expedice, mířící do neobjeveného středu nejhustší džungle na světě. Už za dob konkvistadora Hernána Cortése si lidé povídali o ztraceném městě, ukrývajícím nesmírné bohatství, které se mělo nacházet kdesi v honduraském vnitrozemí. Domorodci varovali, že každého, kdo se odváží vstoupit do posvátného města, čeká těžká nemoc a smrt. Navzdory tomu v sobě mnozí dobrodruzi a vědci našli odvahu vydat se do neproniknutelné džngle. Ale až výprava vědců, kteří se vybavili přísně tajnou technologií, spolu s bestsellerovým autorem Douglasem Prestonem, dokázala, že Ztracené město není pouhou legendou. Společně překonali mnoho překážek, které jim zrádná, ale nádherná divočina připravila, ať už šlo o průtrže mračen, vražedné tekuté bahno, úmorný hmyz, hrozící přenosem nebezpečných nemocí, hladové jaguáry i ty nejjedovatější hady. Avšak největší šok je čekal po návratu domů - zjistili totiž, že se v troskách města nakazili hrozivou a někdy dokonce smrtelnou nemocí.

Napínavé i šokující vyprávění o dobrodružství, při jehož čtení vás zamrazí. Kniha je očitým svědectvím o velkém objevu 21. století.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.