Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Slavíme narozeniny!

Je to neuvěřitelné, ale už to bude rok od doby, kdy jsme spustili obchod PolskéKnihy.cz.

Obchod byl spuštěn poté, co se zákazníci obchodu čtemeDĚTEMjinak.cz opakovaně tázali po polských knihách pro dospělé. Jistě chápete, že zařadit nabídku knih pro dospělé do obchodu s takovým názvem prostě nešlo - proto jsme se rozhodli otevřít obchod nový. Jenže stejně jako u prvního obchodu jsme se rozhodli, že nebudeme nabídku knih stahovat ve velkém, ale protože naše nabídka je určena především zákazníkům z Česka a Slovenska, z nichž mnozí se polsky teprve učí, nebo u nás knihy nakupují jako dárky pro někoho jiného, popisky k nim si vytváříme sami v češtině, což je samozřejmě časově náročné, proto se nabídka rozrůstá pomalu. Nutno ale říct, že kdykoliv naši zákazníci sháněli něco, co jsme ještě v nabídce neměli, téměř vždy jsme knihy sehnali.

Rok se zdá jako krátká doba, ale už jsme stihli získat několik věrných a milých zákazníků, kteří nejen, že se k nám vrací, ale třeba poslali také přání k Vánocům. A to je něco, čeho si opravdu velice vážíme! Troufám si říct, že za ten rok jsme neměli jediného nespokojeného zákazníka, a moc doufám, že ve stejném trendu budeme pokračovat. Dělá nám totiž radost dělat vám radost - a tak posíláme knížky jako dárky ke každému nákupu i jako poděkování za vaše milá hodnocení. A jsme nadšení z každého e-mailu, ve kterém nám píšete, že jste dárek nečekali a že vás opravdu potěšil. Moc dobře víme, že nebýt vás, náš obchod by fungovat nemohl...

Děkujeme vám tímto za vaši věrnost a slibujeme, že se budeme snažit naše služby i nadále vylepšovat!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení