Ve dnech 13. 7. - 21. 7. nebudeme vyřizovat objednávky z důvodu dovolené, došlé objednávky pak vyřídíme v co nejkratší možné době. Za komplikace se velice omlouváme, jako omluvu přijměte slevový kód DOVOLENA a ušetřete 100 Kč při nákupu nad 450 Kč.

Na výlet vyražte do Jablunkova

Ani letos nebude chybět mezinárodní folklorní festival Gorolski Święto, a to už po 71. Jedná se o druhý nejstarší folklorní festival v České republice a zároveň největší, který je organizovaný nestátní neziskovou organizací. Každý rok se odehrává na začátku srpna v krásném prostředí amfiteátru v Městském lese v Jablunkově, nejvýchodnějším městě České republiky.  Během tří dnů se festivalu pravidelně zúčastní na 15 000 osob. Letos proběhne ve dnech 3. - 5. 8.
 
Jeho prapůvodci byly poválečné polské slavnosti v letech 1947 – 1948. V současné době je celá akce propojena s Týdnem beskydské kultury v Polsku. Představuje soubory nejen z Těšínského Slezska, ale rovněž z Polska, Slovenska a dalších zemí z celého světa.
 
Více informací naleznete na http://www.gorolskiswieto.cz/o-festiwalu.html
 
Na festival vás srdečně zveme - je to ohromný zážitek. Kromě vystoupení stojí za zhlédnutí tradiční průvod všech souborů a vozů.
 
V případě, že byste měli zájem o více informací, klidně se obraťte přímo na nás.
 
Přejeme vám krásné červnové dny!