Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Na výlet vyražte do Jablunkova

Ani letos nebude chybět mezinárodní folklorní festival Gorolski Święto, a to už po 71. Jedná se o druhý nejstarší folklorní festival v České republice a zároveň největší, který je organizovaný nestátní neziskovou organizací. Každý rok se odehrává na začátku srpna v krásném prostředí amfiteátru v Městském lese v Jablunkově, nejvýchodnějším městě České republiky.  Během tří dnů se festivalu pravidelně zúčastní na 15 000 osob. Letos proběhne ve dnech 3. - 5. 8.
 
Jeho prapůvodci byly poválečné polské slavnosti v letech 1947 – 1948. V současné době je celá akce propojena s Týdnem beskydské kultury v Polsku. Představuje soubory nejen z Těšínského Slezska, ale rovněž z Polska, Slovenska a dalších zemí z celého světa.
 
Více informací naleznete na http://www.gorolskiswieto.cz/o-festiwalu.html
 
Na festival vás srdečně zveme - je to ohromný zážitek. Kromě vystoupení stojí za zhlédnutí tradiční průvod všech souborů a vozů.
 
V případě, že byste měli zájem o více informací, klidně se obraťte přímo na nás.
 
Přejeme vám krásné červnové dny!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení