Ve dnech 13. 7. - 21. 7. nebudeme vyřizovat objednávky z důvodu dovolené, došlé objednávky pak vyřídíme v co nejkratší možné době. Za komplikace se velice omlouváme, jako omluvu přijměte slevový kód DOVOLENA a ušetřete 100 Kč při nákupu nad 450 Kč.

Zaginieni Inspektor Lottie Parker Tom 1

Kód: 5381
349 Kč
Odesíláme do 10 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Autor: Patricia Gibney

Nakladatelství: NieZwykłe

Počet stran: 498

Vazba: Měkká

Rok vydání: 2018

ISBN: 9788378896036

Detailní informace

Detailní popis produktu

V katedrále je objevena mrtvola zavražděné ženy a jenom o pár hodin později je nalezen oběšený muž. Zdánlivě nesouvisející případy, ale obě mrtvoly mají na vnitřní straně stehna stejné amatérské tetování. Co je spojovalo? Případ dostává na starost Lottie Parker. Stopy ji přivádějí do kláštera, který býval dětským domovem, který je nešťastně spojený s její vlastní rodinou. Inspektorka konečně nachází souvislost nejen mezi oběma mrtvými, ale také nevyřešenými dávnými vraždami. Jenže zároveň se ztratí dva dospívající chlapci a Lottie ví, že musí vraha najít dřív, než zaútočí znovu. Ale nejsou v ohrožení i její vlastní děti?

Napínavý a temný thriller, který je propracovaný do děsivých detailů, je debutem irské spisovatelky a zároveň první knihou z nové detektivní série, jejíž hrdinkou je inspektorka Lottie Parker. Během jediného roku se prodalo více než milion výtisků!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.