Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Zaginieni Inspektor Lottie Parker Tom 1

Kód: 5381
339 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
5.11.2021

Autor: Patricia Gibney

Nakladatelství: NieZwykłe

Počet stran: 498

Vazba: Měkká

Rok vydání: 2018

ISBN: 9788378896036

Detailní informace

Detailní popis produktu

V katedrále je objevena mrtvola zavražděné ženy a jenom o pár hodin později je nalezen oběšený muž. Zdánlivě nesouvisející případy, ale obě mrtvoly mají na vnitřní straně stehna stejné amatérské tetování. Co je spojovalo? Případ dostává na starost Lottie Parker. Stopy ji přivádějí do kláštera, který býval dětským domovem, který je nešťastně spojený s její vlastní rodinou. Inspektorka konečně nachází souvislost nejen mezi oběma mrtvými, ale také nevyřešenými dávnými vraždami. Jenže zároveň se ztratí dva dospívající chlapci a Lottie ví, že musí vraha najít dřív, než zaútočí znovu. Ale nejsou v ohrožení i její vlastní děti?

Napínavý a temný thriller, který je propracovaný do děsivých detailů, je debutem irské spisovatelky a zároveň první knihou z nové detektivní série, jejíž hrdinkou je inspektorka Lottie Parker. Během jediného roku se prodalo více než milion výtisků!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.