Vážení zákazníci, během srpna se může doba vyřízení vaší objednávky prodloužit a může se stát, že nebudeme moct okamžitě reagovat na případné dotazy. Přesto uděláme vše pro to, abyste rozdíl v kvalitě našich služeb příliš nepocítili. Za vzniklou situaci se velice omlouváme.

Władca Pierścieni

Kód: 5942
735 Kč –36 %
Władca Pierścieni
735 Kč –36 % 469 Kč
Odesíláme do 10 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
16.10.2023

Autor: J. R. R. Tolkien

Nakladatelství: Muza

Počet stran: 1280

Vazba: Tvrdá

Rozměr: 135 x 204 mm

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788328700789

Detailní informace

Detailní popis produktu

Souborné vydání zřejmě největší fantasy trilogie, klasika, kterou by si neměl nechat ujít žádný fanoušek fantasy

Není snadné říci, v čem tkví tajemství kouzla Pána prstenů. C. Lewis měl bezpochyby pravdu, když psal: „Pro nás, žijící v ošklivém, materializovaném a romantickém světě, je možnost návratu do doby hrdinských dobrodružství, barevných, chutných a nestydatě krásných příběhů díky této knize něco mimořádně důležitého.“ Neméně důležité je potěšení čtenáře z komplexnosti celého díla. Je to možné díky mapám připojeným ke knize a rozsáhlým dodatkům.

Władca Pierścieni je jednou z nejneobvyklejších knih v celé moderní literatuře. Obrovský, epický velkolepý román nás seznamuje se světem vytvořeným autorovou fantazií - fantastickým, ale komplexním a podrobným, tak plným a bohatým jako skutečný svět. Poutavý a dojemný, vtipný, i když někdy také děsivý, tento příběh vrhá kouzlo na čtenáře, od kterého je i po přečtení obtížné se osvobodit. Padesát let po prvním vydání Pána prstenů se do tohoto kouzla dostaly miliony lidí na celém světě.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.