Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Ten dzień

Kód: 5431
334 Kč –1 %
Ten dzień
334 Kč –1 % 329 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Autor: Blanka Lipińska

Nakladatelství: Edipresse Polska

Počet stran: 448

Vazba: Měkká

Rok vydání: 2018

ISBN: 9788381179140

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sicilský život Laury Biel se začíná podobat pohádce. Bouřlivá svatba, manžel, který udělá a dá jí všechno, těhotenství, dárky a nepředstavitelný luxus: služby, auta, pobřežní rezidence. A všechno by bylo perfektní, kdyby se kolem nich všude nepohybovali gangsteři, ve vzduchu nevisel tajemný zločin, někdo se ho neustále nesnažil unést a zabít, a Olo, nejlepší kamarádka, ji nepronásledovala na každém kroku. Být manželkou nejnebezpečnějšího muže na Sicílii má své důsledky a Laura se o tom bolestně přesvědčí? Druhá část bestselleru 365 dni není jen příjemným milostným příběhem, který čtete před spaním. Je to děj plný překvapivých zvratů: útěků, pronásledování, zrad, bojů o čest, smrtelných nebezpečí. Je to kniha o tom, jak se dá zamilovat a stejně snadno zničit vlastní život. Každá kapitola je překvapující a nepředvídatelná. Je tu velká neznámá, velká láska, velké nebezpečí a velká vášeň.

 

 

5
LG Avatar autora | 16.10.2021
Velmi dobrá četba.
5
R Avatar autora | 12.3.2021
V druhém díle začne děj jak se říká pěkně fičet, je tam dost toho co se udá, zápletky. Opět kniha se čte sama, jednoduše napsaná.