Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Prawa naturalne dziecka Rewolucja w edukacji dla rodziców i pedagogów

Kód: 3021
503 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
25.5.2022

Autor: Céline Alvarez

Nakladatelství: CoJaNaTo

Počet stran: 430

Vazba: Měkká

Rozměr: 170 x 240 mm

Rok vydání: 2017

ISBN: 9788363860189

Detailní informace

Detailní popis produktu

Knížka nejen pro moderní učitele, ale také pro většinu rodičů malých dětí.

Nevymýšlejme už další spoustu inovací a metod, jak vzdělávat děti - je to mnohem jednodušší! Jenom nahlédněte do této knihy - pochopíte, že v každém dítěti je přirozená touha po poznání. Vyrůstá-li dítě v podnětném prostředí, je podporován nejen vývoj jeho logických schopností, pohybových dovedností a manuální zručnosti i kreativity a uměleckých schopností, ale rovněž vyjadřování a empatie. Náš vzdělávací systém však nebere v potaz přirozený vývoj lidského učení a často nerozvíjí správně vrozené schopnosti, které děti mají. Ty potom odcházejí ze školy s mnohem nižším vzdělávacím potenciálem.

Céline Alvarez provedla experiment v jedné mateřské škole, která se nachází v oblati s množstvím sociálních a ekonomických nerovností. Podrobně zaznmenávala svoje zkušenosti během tříletého uplatňování Montessori prvků, které navíc obohatila o nejnovější poznatky z oblasti neurologie. V knize se tak dozvíme o jednotlivých okruzích výuky a o výsledcích, kterých autorka ve svém experimentu dosáhla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení