Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Konrad Wallenrod

Kód: 4505
115 Kč –23 %
Konrad Wallenrod
115 Kč –23 % 89 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Autor: Adam Mickiewicz

Nakladatelství: Greg

Počet stran: 88

Vazba: Tvrdá

Rozměr: 150 x 210 mm

Rok vydání: 2017

ISBN: 9788373277908

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novým mistrem Řádu německý rytířů je hrdina a vyhlášený rytíř, původem Litevec, o čemž však ostatní rytíři nic netuší. Jeho úkolem, který si stanovil už dávno, je ochránit svoji rodnou zemi před řádem, který ji ohrožoval a sužoval. K jeho splnění mu dobře poslouží jeho významné postavení - jeho snahou je zničit vojska, kterým sám velí. Aby se mu to podařilo, je ochotný obětovat i svůj život...

Kniha obsahuje kompletní nezkrácenou verzi i druhou, zkrácenou, kterou využijí ti, kteří příběh potřebují přečíst rychle např. kvůli zkoušce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.