Představujeme vám staršího brášku našeho e-shopu aneb kde sehnat dětské knihy

Věděli jste, že náš e-shop má staršího brášku? Ano, je jím obchod čtemeDĚTEMjinak.cz, který v těchto dnech slaví svoje třetí narozeniny. Zajímat bude všechny ty, kteří nakupují knihy pro svoje děti - právě tady totiž najdete knihy pro děti a mládež (a právě proto je neseženete v e-shopu PolskéKnihy.cz).

Proč je starší bráška zaměřený na děti? Protože prvotní myšlenka byla prodávat právě dětské knihy v cizích jazycích - a tudíž i v polštině. Brzy se však začali ozývat zákazníci, kteří toužili také po knihách pro dospělé - ale zkuste je dát do nabídky v e-shopu, který se jmenuje čtemeDĚTEMjinak - to prostě nešlo. A proto jsme mu časem pořídili mladšího bratříčka, totiž PolskéKnihy.

Pokud byste chtěli koupit nějaké dětské knihy, můžete využít náš narozeninový dárek - slevový kód NAROZENINY, díky němuž můžete ušetřit 20%. Tento kód je platný do 11. 11. 2018. Ale i kdybyste tuto slevu nestihli využít, vězte, že stojí za to stát se zákazníkem obchodu čtemeDĚTEMjinak. Proč? Kromě široké nabídky krásných knih pro děti je to fakt, že dětem našich registrovaných zákazníků, kteří alespoň jednou ročně nakoupí, zasíláme dárky k jmeninám a narozeninám. A věřte mi - nejde o žádné záložky!