Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Polská Agatha Christie - Katarzyna Puzyńska

Bývá přirovnávána k Agathě Christie. Katarzyna Puzyńska. Polská autorka, která se narodila v roce 1985, vystudovala psychologii a několik let pracovala jako akademický pedagog na psychologické fakultě. Potom se ale začala věnovat svojí největší vášni, na kterou se teď zaměřila, psaní. Ve volném čase běhá a stará se o své čtyřnohé stádo - psy, kočky a koně. Miluje Skandinávii a Španělsko, rockovou hudbu, zejména punk a metal. Říká se, že je nejvíce potetovanou polskou spisovatelkou. Roky je navíc vegankou.

Jejím debutem byla kniha Motylek, která byla začátkem série o policistech z obce Lipowo. Kromě toho je také autorkou odborných knih "Policjanci. Ulica" a "Policjanci. Bez munduru", v nichž představuje službu policisty z úplně jiného úhlu pohledu.

V roce 2019 společně s Fundacją wydawnictwa Prószyński i S-ka uspořádala úspěšnou charitativní akci #NIEBIESKIM, jejíž výtěžek byl věnován vdovám a sirotkům po zesnulých policistech.

Je zkrátka úžasná - ve všech směrech. Že jste její detektivky ještě nečetli? Tak to honem napravte! Třeba si vyberete některou z naší nabídky (další přidáme časem).

Fotografie je převzata z Polskatimes.pl

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení