Jak se nezbláznit v karanténě? Využijte naší nabídky na výlet!

Mnozí z nás tráví několik posledních dní doma - a někteří začínají uvažovat, jak to všechno zvládnout? Dovolte si na chvíli opustit realitu a vydejte se s námi do kouzelných míst! Vyražme společně do fantastických světů J. R. R. Tolkiena! Do Středozemě, místa, které inspirovalo spoustu dalších tvůrců...

Kam se vydáme? Navštívíme vesnici Hobbitů a naším průvodcem nebude nikdo jiný než mocný čaroděj Gandalf, potom také Bilbo. Spolu s nimi se potom vydáme na výpravou za pokladem trpaslíků, z Kraje se pustíme k Osamělé hoře. Je nutné brát v úvahu, že cesta bude vskutku dobrodružná a rozhodně není vhodná pro slabé povahy!

Ovšem pozor - cesta skutečně nebude zrovna bezproblémová, protože musíme přejít Mlžné hory, ve kterých se vyskytují skřeti, ale odměnou nám bude návštěva podzemních jeskyní (jenom dávejte pozor, ať se cestou neztratíte).

Další cesta povede dál na západ do hor, ve kterých žijí obrovští orli. Upozorňujeme, že na cestu do Temného hvozdu je dobré si vzít dostatečně velkou svačinu. Překonáme začarovanou řeku, nedoporučujeme zde však doplňovat zásoby vody, neboť není pitná (proto si přibalte dostatečné množství tekutin). Cestou můžeme potkat místní elfy. Je však třeba brát vážně varování a neopouštět lesní stezku, jinak je možné se ztratit a narazit na další možná nebezpečí.

Společně navštívíme krále elfů, který nám milostivě ukáže kobky ve svém sídle.

Atrakcí bude plavba v sudech k Jezernímu městu, kde si budeme moct odpočinout, a dále budeme pokračovat až k Osamělé hoře, kde nás čeká tajný vchod do hory, kterou tak budeme moct prozkoumat. Budeme-li mít štěstí, setkáme se zde s drakem spícím na hromadě zlata. Jako suvenýr si každý může odnést zlatý pohár (respektujte prosím jeden pohár na osobu).

Po zhlédnutí bitvy pěti armád se vydáme na zpáteční cestu.

Termín - kdykoliv se vám hodí.

Zaujala vás naše nabídka? Chcete znát cenu? Momentálně je cena 415,- Kč. Více informací najdete v Hobbit