Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Dva roky jsou za námi!

I když se to zdá neuvěřitelné, PolskéKnihy.cz slaví už druhé narozeniny! Připadá mi to jako včera, když jsme je rozjížděli...

Ačkoliv se to nezdá, dva roky jsou pro obchod dlouhá doba, během níž se ukáže, jestli je životaschopný. A my můžeme s hrdostí prohlásit, že náš obchod rozhodně životaschopný je - přečkal totiž nejhorší období během existence obchodu a prokázal, že dokáže obstát. Jak se to pozná? Čísla mluví za vše - za poslední rok se nám podařilo navýšit prodej o 79% a počet objednávek o celých 116%!
 
Za tyto skvělé výsledky samozřejmě vděčíme Vám - našim zákazníkům. Nebýt Vás, už bychom dávno obchod zavřeli - a za to Vám děkujeme! Děkujeme také za Vaše úžasná hodnocení - z 16 hodnotících zákazníků všichni ohodnotili náš obchod pěti hvězdičkami. Možná se Vám zdá, že 16 zákazníků není moc, ale věřte, že pro dvouletý obchod je to hodně. Takže ještě jednou - děkujeme!
 
Nyní již nabízíme bezmála tisícovku titulů (a to jenom proto, že jsme během novoroční kontroly museli odstranit přibližně 200 titulů, které již nejsou na polském trhu dostupné). Troufám si říct, že nabídka je pestrá a vybere si opravdu každý (vzpomínám na začátky, když jsme měli v nabídce v každé kategorii pár knížek...). Přesvěčte se sami!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení