Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Polskie morderczynie (Audiobook)

Kód: 5549
301 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
5.11.2021

Autor: Katarzyna  Bonda

Nakladatelství: Muza

Rozměr: 136 x 191 mm

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788328712294

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha založená na skutečných událostech. Vznikla, aby ukázala, že nic není jen černé a bílé. Ptá se na otázky, kde se bere agrese a zda existuje bariéra mezi námi a hrdinkami medailonků.

Nápad napsat tuto knihu se zrodil před několika lety, kdy její autorka pracovala jako soudní zpravodaj v jednom z polských deníků. Před soudem se odehrálo několik procesů s ženami, které byly odsouzeny za zabití. Média je vykreslila jako nelítostné bestie v lidské, často pěkné podobě. Pocházejí z různých domovů, zabily z různých motivů, mají různé povahy, věk i vzhled. Autorka hledá odpovědi na otázky, proč tyto ženy spáchaly brutální zločin, jaké jsou, kde se vzala jejich agrese?

Čte Marta Walesiak

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.