Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Emma

Kód: 6974
312 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
5.11.2021

Autor: Jane Austen

Nakladatelství: Świat Książki

Počet stran: 480

Vazba: Měkká

Rozměr: 135 x 215 mm

Rok vydání: 2020

ISBN: 9788381395915

Detailní informace

Detailní popis produktu

V časech, kdy byly dívky vychovávány k tomu, aby se chovaly jako křehké květinky, nechala Jane Austen vzniknout hrdinku zcela odlišnou. Emma jako dívenka přijde o matku. Její otec je slaboch a hypochondr a ona se o něho nemůže opřít. Místo toho se ujme správy rodného panství. Aby celou situaci ustála, potřebuje být suverénní a rozhodná, jenom ona všemu rozumí a ví, co kdo potřebuje. Jenomže kvůli tomu přichází z průšvihu do průšvihu a těm, komu chtěla původně pomoct, často způsobí spíš nesnáze. Avšak díky tomu, že má dobré srdce, postupně zmoudří a přijde na to, které hodnoty jsou v životě důležité.

Román v současné době zažívá jakési znovuzrození - snad díky tomu, že i dnes má svým čtenářům co říct. K jeho popularitě jistě přispěl také film s Gwyneth Paltrow v hlavní roli).

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.