Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Dizionario italo polacco della terminologia politica e sociale / Włosko-polski słownik terminologii politycznej i społecznej

Kód: 3573
393 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Autor: Sondel-Cedarmas Joanna

Nakladatelství: Universitas

Vazba: Tvrdá

Počet stran: 256

Rozměr: 165 x 235 mm

Rok vydání: 2018

ISBN: 9788324231706

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doktorka Joanna Sondel-Cedarmas je italianistka a politoložka, vedoucí Oddělení politiky a kultury středozemních států v Centru evropských studií na Jagellonské univerzitě. Specializuje se na problematiku politického myšlení a kultury dnešní Itálie, polsko-italských kulturních styků 19. a 20. století a také antidemokratických systémů a doktrín 20. století. Nyní příchází s tímto unikátní slovníkem, který se hodí nejen pro politology, sociology, publicisty a překladatele, ale také všem, kteří se zajímají o jazyk, kulturu, historii a politiku Itálie.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.