Ve dnech 13. 7. - 21. 7. nebudeme vyřizovat objednávky z důvodu dovolené, došlé objednávky pak vyřídíme v co nejkratší možné době. Za komplikace se velice omlouváme, jako omluvu přijměte slevový kód DOVOLENA a ušetřete 100 Kč při nákupu nad 450 Kč.

Mroczne kłamstwa Minnow Bly

Kód: 5387
350 Kč
Odesíláme do 10 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Autor: Stephanie Oakes

Nakladatelství: Feeria

Počet stran: 460

Vazba: Měkká

Rozměr: 143 x 204 mm

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788372298294

Detailní informace

Detailní popis produktu

Působivý příběh o tom, jak nebezpečná může být slepá víra, ale tak jak silná může být víra v sebe sama. Minnow přišla o vše - o dvanáct let života, rodinu i schopnost důvěřovat. To vše kvůli Keviniánům. Když se jim vzepřela, přišla i o ruce. Ale teď je jejich Prorok mrtvý a osada spálená na uhel. Detektiv FBI tuší, že Minnow něco ví, jenže ona mlčí. Díky hrozivým okolnostem se dostala do věznice pro mladistvé. Tady se učí nejen číst, ale i nadávat - a především samostatně myslet. Přichází na to, že železné mříže jsou ničím proti přísným pravidlům její sekty. Také jí dochází, že když se rozloučí s hrůzným tajemstvím ze svojí minulosti, může konečně získat skutečnou svobodu, o které vždy snila.

Psychologický thriller byl motivován pohádkou bratří Grimmů Bezruká dívka, ale jeho téma je mnohem širší - je o sektě, která neposlušnost tvrdě trestá, a o vězení, kde si svoje místo musí každý zasloužit...

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.