Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Ktoś, kogo znamy

Kód: 7004
332 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Autor: Shari Lapena

Nakladatelství: Zysk i S-ka

Počet stran: 336

Vazba: Měkká

Rozměr: 145 x 215 mm

Rok vydání: 2020

ISBN: 9788381168311

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový mrazivý psychothriller, jehož autorkou je populární autorka a mistryně tohoto žánru Shari Lapena.

Je těžké udržet tajemství v prostředí, kde zná každý každého.

Dostáváme se na poklidné předměstí New Yorku. Všichni jsou tady na sebe milí a vstřícní, znají se navzájem. Jenže jejich pohodu naruší anonymní dopis, který je nalezen v jednom z domů. Obsahuje omluvu za to, že se čísi syn do domu vloupal. Ale čí syn to je? A na co mohl v domě přijít? Místo je rázem plné dohadů a podezření. A aby toho nebylo málo, následuje vražda jedné z místních žen, což vyvolává další vlnu otázek. Kdo je vrah? Mohl jím být někdo, koho známe?

Autorka opět nabízí mrazivý thriller, který je inspirovaný klasickými detektivkami a nabízí postupně sílící napětí a hororové vyústění, stejně jako její předchozí knihy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.