Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Wyznanie maski

Kód: 5429
297 Kč –18 %
Wyznanie maski
297 Kč –18 % 244 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
5.11.2021

Autor: Yukio Mishima 

Nakladatelství: PIW

Počet stran: 240

Vazba: Měkká

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788306034929

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Česky vyšlo pod názvem Zpověď masky

Příběh chlapce, který je posedlý sny o hrdinech, jejichž osudem je drastická smrt. Protože je sám slabý, je přitahován mužnou silou a těmi, kdo se jí mohou pochlubit. Aby se přizpůsobil většině, pokusí se o sblížení s dívkou Sonoko. Pomyslně si tak nasazuje masku normálnosti, která mu má dopomoci začlenit se do společnosti, ve které lidé musí skrývat opravdové touhy a pocity.

Román je silně autobiograficky zaměřen a autora zařadil mezi celosvětově bestsellerové autory. Reflektuje jeho obdiv k samurajským hodnotám a pojetí ideálu krásy, které se mu však stalo osudným.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.