Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Plankton

Kód: 2517
298 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
5.11.2021

Autor: Sieniewicz Mariusz

Nakladatelství: Znak

Počet stran: 352

Vazba: Měkká

Datum vydání: 12. 6. 2017

ISBN: 9788324045532

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zneklidňující memento z budoucnosti.

Rok 2092. Svět, který známe, neexistuje. Svatý stolec byl přestěhován do Stockholmu, hlavním městem Polska se stal Olsztyn a Kraków byl téměř vyhlzen z povrchu zemského při teroristickém útoku. Bratr Artur, potrestaný za neposlušnost, přijíždí, aby pomohl potřebným. Na místě se však ukazuje, že jeho mise má úplně jiný charakter...

Plankton je shrnutím strachů a obav, vypráví o světě po náboženských válkách, po velkém střetu civilizací, o lidskosti v předvečer apokalypsy. Sieniewicz chce vyprovokovat k položení nepříjemných otázek, především se však ptá: "Kým je člověk?"

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.