Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Wybór

Kód: 3851
297 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Autor: Nicholas Sparks

Nakladatelství: Albatros

Počet stran: 400

Vazba: Měkká

Rozměr: 145 x 205 mm

Rok vydání: 2016

ISBN: 9788379857463

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak daleko můžete zajít, abyste neztratili naději na lásku? Příběh o ztracené a nalezné lásce a o náročných životních volbách.

Travis Parker má zdánlivě všechno - skvělou práci, hezký dům a spoustu přátel, se kterými může trávit volný čas. Je přesvědčený o tom, že romantický vztah by jeho skvělý život jenom narušil. Jenže potom se přistěhuje nová sousedka Gabby. Ta sice jeho pokusům o sblížení nejdřív s přehledem odolává, ale jeho vytrvalost je nakonec svádí dohromady. Jenže je čeká těžká volba. Jak daleko se dá zajít, aby člověk neztratil naději na lásku?

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.