Splątane ścieżki

Kód: 8420
322 Kč –9 %
Splątane ścieżki
322 Kč –9 % 292 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Autor: Agnieszka Krawczyk

Nakladatelství: Literackie

Počet stran: 400

Vazba: Měkká

Rozměr: 130 x 205 mm

Rok vydání: 2021

ISBN: 9788308073759

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vřelý příběh o síle laskavosti. Hrdinové dokazují, že sousedská spolupráce a srdečnost mohou hory přenášet! Kraków. Klidná, zelená čtvrť a okouzlující galanterie, kterou provozuje lehce výstřední Klaudyna. Právě zde se každý týden setkávají vášniví milovníci pletení, háčkování a šití. Eliza, učitelka v nedaleké škole, údržbář Szymon, panovačná Małgorzata, která krmí kočky na dvorku, a Wojtek, který nechá nechtěné věci přijít k novým majitelům. Přestože je ruční práce jejich vášní, blízkost, upřímné rozhovory a možnost trávit čas s ostatními jsou neocenitelné.

Klaudyna, přestože je ke svým klientům otevřená, o sobě nerada mluví. Jaké tajemství skrývá? A proč v ní nečekaný telefonát Marcela, záhadného známého z let minulých, vyvolává úzkost, slzy a... stesk?

Monika, Klaudynina neteř, pracuje v televizi a práce ji profesně naplňuje. Když se však ukáže, že ji její milovaný Jeremi, který je zároveň jejím šéfem, dlouhodobě podvádí, její štěstí se zhroutí jako domeček z karet. Zůstává u své tety, aby znovu získala rovnováhu a zařídila si svůj každodenní život. Najde konečně třicetiletá žena štěstí, které si zaslouží? Pravá láska na ni možná čeká právě tady...

Další z autorčiných knih, které si svou vřelostí našly mnoho věrných čtenářů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Polská současná literatura
Autor: Agnieszka Krawczyk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.