Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Pepiki Dramatyczne stulecie Czechów

Kód: 6380
362 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Autor: Mariusz Surosz 

Nakladatelství: Czarne

Počet stran: 375

Vazba: Tvrdá

Rozměr: 133 x 215 mm

Rok vydání: 2018

ISBN: 9788380497467

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha, jejímž autorem je milovník Česka, historik a novinář Mariusz Surosz, obsahuje 25 esejů, které pojednávají o osobnostech spojených s historií Československa po celou dobu jeho existence. Přináší pohled na jejich životy, včetně nejrůznějších zajímavostí, a to od těch nejznámějších, jako byli Jan Masaryk, Emil Hácha či Jaroslav Seifert, až po ty, jejichž jména sice známe, ale o jejichž životě toho příliš nevíme, jako byli např. Milada Horáková či František Kriegel, Jan Patočka nebo Toyen.

Suroszův pohled je o to cennější, že jde o pohled cizince. Jeho kniha se stala oblíbenou nejen v Polsku, ale také u nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.