Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Mikrotyki

Kód: 3879
286 Kč –31 %
Mikrotyki
286 Kč –31 % 198 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Autor: Paweł Sołtys

Nakladatelství: Czarne

Počet stran: 144

Vazba: Tvrdá

Rozměr: 125 x 195 mm

Rok vydání: 2017

ISBN: 9788380495869

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha nominovaná na Nike 2018!

Ve jednom městě na pravé straně řeky stojí bar Stokrotka, kde profesor Kruk hovoří o tom, jak někoho vyřídit Iwaszkiewiczovým svazkem. Anka, která se učí na kadeřnici, stále žertuje, snaží se nemyslet na svoji tvář. Opodál se opírá o houpačku obrovský Marian, který bije svoje přítelkyně, má nůž a baseballovou pálku v tašce a všichni vědí, že je lepší se mu vyhnout. V tom městě stále hrají Modern Talking, Limahl, Shakin Stevens, Lionel Richie a ostatní...

Sbírka 23 povídek detailně popisuje každodenní život, který zpravidla přehlížíme. Jde o malé příběhy obyčejných lidí, kteří žijí v postranních uličkách a na periferních sídlištích.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.