Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Przygody chemiczne Sherlocka Holmesa

Kód: 3603
297 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Autor: Wacław Gołembowicz

Nakladatelství: Ciekawe Miejsca.net

Počet stran: 225

Vazba: Měkká

Rok vydání: 2017

ISBN: 9788365499783

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wacław Gołembowicz byl polský chemik, který si oblíbil sérii případů Sherlocka Holmese. Překvapilo ho ale, že detektiv málo využíval svých chemických znalostí. Gołembowicz se proto rozhodl napsat povídky, v nichž bude hrát chemie mnohem větší roli. V jeho povídkách se objevuje zločinný chemik Braunheld, který zneužívá své geniální znalosti k páchání zločinů.

Gołembowicz dokázal něco, co by zvládl málokdo - podařilo se mu napsat příběhy takovým způsobem, že se velice přiblížil předloze. Jeho povídky jsou plné humoru, napětí, tajemství a překvapivých zápletek.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.