Ve dnech 13. 7. - 21. 7. nebudeme vyřizovat objednávky z důvodu dovolené, došlé objednávky pak vyřídíme v co nejkratší možné době. Za komplikace se velice omlouváme, jako omluvu přijměte slevový kód DOVOLENA a ušetřete 100 Kč při nákupu nad 450 Kč.

Pokrzyk

Kód: 6968
252 Kč
Odesíláme do 10 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Autor: Katarzyna Puzyńska

Nakladatelství: Prószyński Media

Počet stran: 608

Vazba: Měkká

Rozměr: 125 x 195 mm

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788381691604

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všichni ve Wnykach věří, že pokud někdo navštíví staré panství poblíž lesa, zemře. Prokletí je neúprosné. Ovlivní to každého, kdo překročí práh. Weronika Podgórska se tam dostane náhodou. Brzy se ukáže, že se bude muset vrátit, a to ve společnosti toho, koho nenávidí. Současně v blízkosti umírá stará žena. U jejího těla je zadržena ​​bývalá komisařka Klementyna Kopp. Kopp je již podezřelá z jedné vraždy. Aspirant Daniel Podgórski nevěří v její vinu, navzdory skutečnosti, že se mu jeho bývalá kolegyně přiznala. Policista zahájí vyšetřování sám a riskuje, že bude obviněn z překročení oficiálních pravomocí. Na paty mu šlape soukromý detektiv, vyšetřující příšernou nehodu, k níž došlo před čtyřiceti lety. Brzy se ukáže, že sám Nowakowski má co skrývat. Události nabývají na síle, když jsou v noci slyšet v lese střely a stará klaunská maska ​​se rozpadne na kousky. Kdo další zemře? Jak souvisí všechny tyto případy? Kdo je žena se spálenou tváří?

Další ze skvělých detektivek, jejichž autorkou je brilantní Katarzyna Puzyńska. Její příběhy kombinují prvky klasického kriminálního příběhu a morálního románu s rozsáhlým psychologickým tématem. Jsou srovnávány s knihami Agathy Christie a romány švédské královny žánru Camilly Läckberg. Práva na publikování série byla prodána do více než dvaceti zemí.

Katarzyna Puzyńska (nar. 1985) působí jako psycholog. Několik let pracovala jako akademická učitelka na psychologické fakultě. Nyní se úplně soustředí na svou největší vášeň, kterou je psaní. Ve volném čase běhá a stará se o své čtyřnohé stádo - psy, kočky a koně. Miluje Skandinávii a Španělsko, rockovou hudbu, zejména punk a metal. Říká se, že je nejvíce potetovanou polskou spisovatelkou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.