Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Pies Baskerville'ów Sherlock Holmes

Kód: 5306
212 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Autor: Arthur Conan Doyle

Nakladatelství: Dragon

Počet stran: 152

Vazba: Měkká

Rozměr: 135 x 205 mm

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788378878889

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sherlock Holmes je navštíven doktorem Mortimerem, který k němu přichází, aby se s ním podělil o pochybnosti o smrti pána z rodu Baskervillů. Jemu se zdají okolnosti smrti podezřelé, ačkoliv vyšetřovatelé o tom přesvědčeni nejsou. Obyvatelé panství jsou zase přesvědčeni, že za celou věcí vězí stará kletba, která pronásleduje rod Baskervillů už od dob Velké anglické revoluce. Nezbývá, než se na panství vydat a záhadu objasnit...

Pes Baskervillský se řadí mezi nejznámější příběhy slavného autora a deník Le Monde ho dokonce zařadil do stovky nejvýznamnějších literárních děl 20. století.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.