Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Śmierć przychodzi pocztą Zagadki Hidden Springs #2

Kód: 5388
339 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Autor: Ann H. Gabhart 

Nakladatelství: Dreams

Počet stran: 368

Vazba: Měkká

Rozměr: 140 x 205 mm

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788366297036

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zástupce šerifa Michael Keane není spokojen s rozruchem kolem Hidden Springs, který město získalo po sebevraždě z mostu nad Eagle River. Stalo se to před očima mnoha svědků a několik lidí zvěčnilo tyto dech beroucí momenty svými fotoaparáty. Mediální horečka však netrvá příliš dlouho, když je klid obyvatel města narušen dalším incidentem.

Poštou přicházejí fotografie mrtvé dívky a existuje mnoho náznaků, že vrah je muž, kterého Michael předtím zachránil. Policista se snaží rozluštit tajemství zločinu v Hidden Springs, ale zločinec je o krok napřed. Kromě toho musí Keane chránit lidi, které miluje, protože vrah příště zaútočit na někoho z nich...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.