Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Droga do niewolności

Kód: 6281
409 Kč –22 %
Droga do niewolności
409 Kč –22 % 319 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
5.11.2021

Autor: Timothy Snyder

Nakladatelství: Znak

Počet stran: 464

Vazba: Tvrdá

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788324054923

Detailní informace

Detailní popis produktu

Liberální demokratický směr se nestane totálním vítězem studené války. Očekávaný konec se nekoná. Putin má upevnil svoji moc a fašistické názory o nutnosti pevné ruky začínají opět nabývat na síle.

Rusko vstupuje do kybernetické války s Evropou a Spojenými státy a opírá se o svoje nové spojence - nacionalisty, radikály i oligarchy, aby oslabilo důvěryhodnost demokratických institucí. Výsledkem všeho je brexit, Donald Trump jako prezident USA, všeobecné rozšíření populismu a stále zřetelnější zranitelnost západní společnosti.

Na základě výzkumu a zevrubného pohledu na události poslední doby v Rusku, na Ukrajině, ve Spojených státech i v Evropě autor ukazuje, v čem tkví potenciální nebezpečí. Ukazuje, proč jsou prospěšné tradiční politické ctnosti a kterou cestu bychom si měli vybrat - zda rovnost, či oligarchii, individualitu, či totalitu, pravdu, nebo lež...

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.