Ve dnech 13. 7. - 21. 7. nebudeme vyřizovat objednávky z důvodu dovolené, došlé objednávky pak vyřídíme v co nejkratší možné době. Za komplikace se velice omlouváme, jako omluvu přijměte slevový kód DOVOLENA a ušetřete 100 Kč při nákupu nad 450 Kč.

Czas ognistych kwiatów

Kód: 5279
396 Kč
Odesíláme do 10 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Autor: Sarah Lark

Nakladatelství: Sonia Draga

Počet stran: 804

Vazba: Měkká

Rozměr: 143 x 205 mm

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788381106764

Detailní informace

Detailní popis produktu

V polovině devatenáctého století, jenom krátce po zrušení nevolnictvím, dostanou obyvatelé Mecklenburgu příležitost odejít na Nový Zéland. Druhý konec světa přináší naději na lepší život, každý si může koupit půdu za pár liber. Nadšení ale postupně vystřídají obavy. Nikdo neví, co je ve vysněné krajině vlastně čeká. Mezi lidmi navíc kolují různé povídačky o tamějších domorodcích.

Na nejistou cestu za štěstím se vydává i rodina Idy Lange. Německé vystěhovalce čeká tříměsíční plavba lodí v nedůstojných podmínkách napříč bouřlivým Atlantikem. Na něco takového však nebyli vůbec připraveni.

Na loď se díky vlastní šikovnosti dostane i mladý nádeník Karl - vše podstupuje jen kvůli Idě, dívce, která mu není lhostejná. Oba však musí bojovat nejen o svoji lásku, ale také o vlastní život...

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.