Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Ogień i krew Część 2

Kód: 4709
476 Kč –20 %
Ogień i krew
476 Kč –20 % 381 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
5.11.2021

Autor: George R.R. Martin

Nakladatelství: Zysk i S-ka

Počet stran: 518

Vazba: Tvrdá

Rozměr: 140 x 205 mm

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788381165518

Detailní informace

Detailní popis produktu

300 let před událostmi, které jsou popsané v Grze o tron, kdy Westeros ovládali draci... Příběh o historii dynastie Targarye - jak vypadal jejich život v dobách, kdy se po nebi vznášeli draci?

Targaryové přežili holocaust Valyrie a usadili se na Dračí skále. Tato kniha vypráví příběh jejich legendární dynastie od Aegona Dobyvatele po krvavý Dragon Dance (Dračí tanec), občanskou válku mezi Aegonem II. a jeho nevlastní sestrou Rhaenyrou, bojující o trůn jejich otce, která ovládla celé Westeros a téměř přivedla  dynastii Targaryen k zániku. Popisuje následky tohoto konfliktu a nástup krále Aegona III. na trůn.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.