Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Narrenturm Tom 1

Kód: 4478
404 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
5.11.2021

Autor: Andrzej Sapkowski

Nakladatelství: SuperNowa

Počet stran: 594

Vazba: Měkká

Rozměr: 120 x 190 mm

Rok vydání: 2018

ISBN: 8370541534

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nevyplnila se proroctví, která předpovídala konec světa v roce 1420 v měsíci únoru, v pondělí po svaté Scholastice. Přišly další dny a nic se nedělo. Nepřišly dny Hněvu, ani Satan. Lidstvo přežilo, svět nezmizel.

Děj se tentokrát neodehrává ve fantastickém světě, ale hrdinu umístil do našeho světa, do naší země, do roku 1425. Husitské Čechy bojují o přežití proti celému křesťanskému světu. A co víc - tenhle hrdina rozhodně není Geralt, není to zaklínač, jen medik a o něco nešikovnější čaroděj. Ale doba není studiu příliš nakloněna - na Karlově univerzitě se nepřednáší, jenom se tady dohaduje o pravdu kalicha. A jestli není doba studiu příliš nakloněna, pak už vůbec není nakloněna magii. Všude číhá neúprosná inkvizice. A on je navíc velice mladý, naivní a také špatný bojovník...

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.