Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Losy Tearlingu

Kód: 3081
332 Kč –26 %
Losy Tearlingu
332 Kč –26 % 246 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Autor: Erika Johansen

Nakladatelství: Galeria Książki

Počet stran: 400

Vazba: Tvrdá

Rok vydání: 2017

ISBN: 9788365534460

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kelsea už dávno není obyčejnou teenagerkou, ale mocnou panovnicí. Jenže její boj s korupcí a pokusy o nastolení řádu v zemi vyústily v to, že nepřátelé v čele s Rudou královnou plánují napadnutí Tearlingu.

Kelsea však chce svůj lid ochránit, proto obětuje to nejcennější, co má, totiž sama sebe. Zlé královně dá své safíry i se svou mocí, čímž alespoň dočasně odvrací nevyhnutelný útok nepřátel. A zatímco je vězněm v sousední zemi, vládnoucí regent Palcát, kterému ještě Kelsea věří, shromažďuje muže, aby uspořádal velikou záchrannou akci. Ve hře je nejen Kelsein osud, ale také osud celé říše...

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.