Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Energetyka w kręgu bezpieczeństwa i techniki

Kód: 5696
546 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
23.5.2022

Nakladatelství: Fundacja na rzecz Czystej Energii

Počet stran: 506

Vazba: Měkká

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788364541377

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kruh bývá spojován se soudržností. Připomíná jednotu prvků, které jej obklopují. Výklad jeho symboliky není pro nikoho obtížný. Bez zvláštního rizika je možné navrhnout tezi, podle které je takto chápán v každé civilizaci a kultuře, která dosud označovala jejich přítomnost na Zemi. Bylo to tak, je to tak a s velkou pravděpodobností to tak zůstane i v budoucnu. Také v případě této monografie se projevila univerzální figura, nastíněná obrazem kruhu. Je zahruta v oblasti prezentovaného výzkumu, vymezeného obsahem jednotlivých kapitol. Vztahují se k energii a týkají se základních problémů: bezpečnosti a technologie. Tvoří celek. Výsledkem vědeckého zkoumání je každý, i ten nejmenší, nedostatek integrace. Zabývá se možnostmi jejich aplikace v praxi. Vzájemné důsledky bezpečnostních a technologických vztahů lze považovat za signum temporis naší doby. Od počátku.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení