Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Global Business English Jak skutecznie komunikować się po angielsku w międzykulturowym środowisku biznesowym

Kód: 5303
398 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Autor: Talbot Fiona, Bhattacharjee Sudakshina

Nakladatelství: Poltext

Počet stran: 368

Vazba: Měkká

Rozměr: 145 x 205 mm

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788375619874

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha je určena pro profesionály, kteří chtějí rozvíjet komunikační dovednosti v angličtině v dnešním digitálním světě s převahou využití médií.

Nová globální digitální ekonomika vyžaduje více než kdy dřív dovednosti efektivní komunikace v tomto jazyce. Kniha obsahuje tipy, jak psát různé typy textů, které vám pomohou efektivně komunikovat s lidmi z různých částí světa, například: jak psát zprávy v globálním kontextu, jak psát na sociálních médiích, jak psát reklamní materiály, jak upravovat e-maily příjemcům z celého světa ap.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.