Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Ruchome piaski

Kód: 6449
322 Kč –24 %
Ruchome piaski
322 Kč –24 % 246 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
5.11.2021

Autor: Malin Persson Giolito

Nakladatelství: Czarna Owca

Počet stran: 456

Vazba: Měkká

Rozměr: 135 x 210 mm

Rok vydání: 2017

ISBN: 9788380155183

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdánlivě skvělý život švédské mládeže z bohatých rodin je naplněný rasovou a sociální šikanou, drogami, lhostejností i bezcitností.

Provokativní krimiromán byl vydán v 27 jazycích a byl oceněn jako nejlepší skandinávská krimi cenou Glass Key.

Osmnáctiletá Maja je obyčejná dívka, výborná studentka a oblíbená mezi vrstevníky. Jenže potom se stane ze dne na den nejnenáviděnějším člověkem ve Švédsku - je totiž obviněna z účasti na masakru na střední škole a z vraždy svého přítele a nejlepší kamarádky. Těch, kdo stříleli, však bylo víc... Devět měsíců poté začíná soudní proces a Maja se po dlouhých měsících naprosté izolace snaží dokázat, že se pouze bránila. Nikdo jí však nevěří. Případ ale odkrývá mnohem hlubší příčiny - padá představa o bezproblémovém životě bohaté mládeže a na povrch vyplouvá šikana, drogy a naprostá bezcitnost...

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.