Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Perfekcyjna dziewczyna

Kód: 1749
297 Kč –15 %
Perfekcyjna dziewczyna
297 Kč –15 % 252 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Autor: Gilly Macmillan

Nakladatelství: Świat Książki

Počet stran: 400

Vazba: Měkká

Rozměr: 125x 200 mm

Rok vydání: 2017

ISBN: 9788380315570

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další psychothriller bestsellerové Gilly Macmillan.

Každý, kdo zná Zoe Maisey - báječné dítě a hudební talent - za dokonalou. Jenže Zoe v minulosti způsobila něco strašného, za co si ale odpykala svůj trest. Nyní je opět volná a její matka i nevlastní otec ji a bratra podporují v jejich hudebním nadání - oba úžasně hrají na klavír. Čeká je jejich doposud největší vystoupení. Jenže o půlnoci před ním je její matka nalezena mrtvá...

Kniha je skvělou analýzou vnitřního života dívky, která se potýká nejen se svým talentem, ale také s hroznou minulostí. Události v knize jsou zobrazeny z pohledu několik postav, z nichž každá tak odhalí své tajemství - a tím nás vtáhne ještě víc do děje.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.