Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Ostatnie dziecko

Kód: 174
346 Kč –29 %
Ostatnie dziecko
346 Kč –29 % 246 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
20.4.2021

Autor: Sebastian Fitzek

Nakladatelství: Amber

Počet stran: 336

Vazba: Měkká

Rozměr: 141 x 206 mm

Rok vydání: 2017

Detailní informace

Detailní popis produktu

Psychologický thriller skvělého Sebastiana Fitzka, který dosáhl mezinárodního úspěchu - jenom v Německu se prodalo přes 600 000 výtisků. Právem je Sebastian Fitzek považován za německého autora psychologických thrillerů číslo jedna.

Desetiletý chlapec osloví advokáta, aby se přiznal, že spáchal vraždu. Jenže před patnácti lety. Jenže v tu chvíli advokát Robert Stern netuší, že se setkal se smrtí. Se smrtí, která má 143 centimetrů a na dětské tváři úsměv. Robert je v šoku, když v opuštěné továrně zjistí, co je jeho tajemný klient zač. Simon je desetiletý chlapec, který je smrtelně nemocný. A je přesvědčený, že v minulém životě byl sériovým vrahem. Hloupý vtip, myslí si Stern. Jenže v opuštěném sklepě, který chlapec podrobně popsal, se opravdu nacházejí lidské ostatky. Stern si připadá jako v hororu. Jenže to je teprve začátek. Simon mu totiž nevypráví jenom o vraždách z minulosti, ale i z blízké budoucnosti...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.