Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Zakochany przez przypadek

Kód: 5966
304 Kč –7 %
Zakochany przez przypadek
304 Kč –7 % 282 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Autor: Yoav Blum

Nakladatelství: Albatros

Počet stran: 304

Vazba: Měkká

Rozměr: 145 x 205 mm

Rok vydání: 2018

ISBN: 9788381253079

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální a hravý román, který čtenáře doslova vtáhne a nepustí a přiměje ho zamyslet se nad tím, jaký by mohl jeho život být...

Že láska v žádném případě není náhoda, o tom především je tento román. Co když vylitá káva na stolečku v restauraci nebo vlak, který vám právě ujel, nejsou dílem náhody, ale jsou naopak velice dobře promyšlenou akcí? A co když tyto na první pohled náhodné detaily nasměrují váš život úplně jiným směrem? Těmi, kdo tyto náhody vytvořili, jsou mimo jiné také Guy, Emily a Eric. Na první pohled tři docela obyčejní mladí lidé, kteří ve skutečnosti pracují pro tajnou organizaci a jejich úkolem je vytvářet právě ty drobné detaily, které znamenají osudové změny pro ty, kdo je zažívají. Nyní Guy dostává nové pověření a tentokrát tuší, že před ním stojí nejtěžší a nejnebezpečnější náhoda, kterou měl kdy zařídit. Ovšem ani on nemůže tušit, kam vede jeho osud a jak ve skutečnosti vypadá štěstěna, svobodná vůle a skutečná láska.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.