Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Moja wina, twoja wina

Kód: 1815
332 Kč –27 %
Moja wina, twoja wina
332 Kč –27 % 244 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Autor: Liane Moriarty

Nakladatelství: Prószyński Media

Počet stran: 544

Vazba: Měkká

Rozměr: 130 x 200 mm

Rok vydání: 2017

ISBN: 9788381230391

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Byl to takový obyčejný den." začíná svoje vyprávění Clementine. Proč ale známá violoncellistka vypráví lidem o nějakém "obyčejném dnu"?

Clementine má manžela, dvě dcery a od dětství věrnou kamarádku Eriku, která by za Clementine strčila ruku do ohně a naprosto ji zbožňuje. Jenže Clementine k "přátelství" přišla tak trochu omylem, když ji do této role vmanévrovala její matka, a Erika jí neskutečně leze na nervy. A potom jednou obě ženy i s manželi pozve soused na grilování. Jenže to se poněkud zvrhne a teď všichni litují, že přijali pozvání...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.