Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Moja matka psychopatka Dorastanie w cieniu potwora

Kód: 7377
335 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Autor: Olivia Rayne

Nakladatelství: Znak literanova

Počet stran: 400

Vazba: Měkká

Rozměr: 144 x 205 mm

Rok vydání: 2021

ISBN: 9788324072705

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKUTEČNÁ HISTORIE DĚTSTVÍ VE STÍNU MATKY PSYCHOPATKY

Problém s mojí matkou je, že pokud byste ji potkali, zamilovali byste si ji. Každý ji měl alespoň zprvu rád. Přesně to je u psychopatů typické - jsou charismatičtí a svůdní. Vzpomínám si, jak byli moji kamarádi ze školy nadšeni, když zjistili, že mi matka k obědu přikládá vzkazy. Nemohla jsem přiznat, že mi jejich obsah zkazil chuť k jídlu: „Neodměňuj se jídlem. Nejsi pes.“

Takže když vyprávím svůj příběh, je těžké tomu uvěřit. Trvalo mi dlouho, než jsem si uvědomila, že moje vlastní matka - osoba, které bych měla na světě důvěřovat nejvíce - se mě každý den snažila zničit. Dokud si pamatuji, žila jsem ve strachu a čekala, až vybuchne její hněv. Při mytí nádobí ho možná vzbudil neadekvátní výraz, nebylo potřeba nic víc. Čím jsem byla starší, její manipulace a pokusy zlomit mě byly čím dál sofistikovanější. I poté, co jsem si založila vlastní rodinu, našla způsob, jak mě ovládat.

I když už uplynulo tolik let, stále se bojím, že číhá ve tmě...

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.