Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Lagom

Kód: 4556
342 Kč –3 %
Lagom
342 Kč –3 % 332 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
5.11.2021

Autor:  Göran Everdahl 

Nakladatelství: Muza

Počet stran: 192

Vazba: Měkká

Rozměr: 140 x 188 mm

Rok vydání: 2018

ISBN: 9788328709454

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncept, který pochází ze Švédska, ale šíří se po celém světě. Podstatou je myšlenka vědomého umírněného chování a takového rozhodování, díky němuž šetříme životní prostředí, a to napříč všemi sférami lidského života - v oblasti pracovní, cestování, stravování, oblékání, zábavy, ale také krásy a zdraví.

Uznávaný kritik a žurnalista píše zábavným a vtipným způsobem a rozhodně má smysl pro detail. V knize vás přesvědčí o tom, že tento švédský koncept vám do života přinese dokonalou rovnováhu mezi profesním a soukromým životem, extrémně zdravým stravováním a přejídáním nezdravými věcmi, lehkomyslností a vážností...

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.