Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Zamrożona

Kód: 6665
342 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Autor: Natasza Socha

Nakladatelství: Edipresse Polska

Počet stran: 304

Vazba: Měkká

Rok vydání: 2020

ISBN: 9788381772686

Detailní informace

Detailní popis produktu

Julii je čtyřicet dva let, má tři děti a je obyčejnou manželkou a matkou. Její život je řada rituálů, monotónní a předvídatelný. Juliin svět se obrátí vzhůru nohama, když vyslechne rozhovor dvou žen, které se bez rozpaků baví o mimomanželském sexuálním životě.

Julia nemá rád sex, myslí si, že její tělo už dávno zchladlo. Trochu proti sobě a trochu ze zvědavosti naváže virtuální přátelství na jednom ze seznamovacích serverů. Když si objedná první schůzku, spustí dominový efekt. Tohle už nelze zastavit. Julia se znovu objevuje, poprvé hlasitě mluví o svých potřebách, poznává své vlastní tělo, sílu dotyku a probouzí spící touhy. Zkrátka se rozpomíná o tom, že je žena.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.