Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Ogród Zuzanny tom I

Kód: 3363
298 Kč –30 %
Ogród Zuzanny
298 Kč –30 % 210 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Autor: Justyna Bednarek, Jagna Kaczanowska

Nakladatelství: W.A.B.

Počet stran: 400

Vazba: Měkká

Rok vydání: 2018

ISBN: 9788328050358

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podmanivý příběh o citech, vyjádřených pomocí tajného jazyka květů!

Zuzanna a Adam se poznali a zamilovali na studiích, ale nebylo jim souzeno být spolu. Adam odjel do zahraničí, po nějaké době se oženil a převzal rodinné dědictví. Zuzanna zase opustila studia, krátce byla vdaná, ale už několik let sama vychovává dítě.

Ale osud je neúprosný a po třinácti letech se setkají znovu. Adam objednává projekt zahrady, který má vypracovat Zuzanna. Ta se rozhodne mu předat vzkaz ukrytý v rostlinách. Ostatně, viktoriánská květomluva ji fascinuje už dávno, často tak posílá zprávy pro své blízké. Dokáže Adam skrytý význam pochopit?

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.