Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Miedzianka Historia znikania

Kód: 1152
337 Kč –29 %
Miedzianka
337 Kč –29 % 240 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
5.11.2021

Autor: Filip Springer

Nakladatelství: Czarne

Počet stran: 264

Vazba: Měkká

Rozměr: 133 x 215 mm

Rok vydání: 2017

ISBN: 9788380495203

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filip Springer ve své knize popsal městečko Miedzianku, které se nachází v česko-polském pohraničí. Reportér déle než dva roky pátral po odpovědi na otázku, jak je možné, že toto městečko, které mělo více než sedmisetletou historii, prostě zmizelo z povrchu zemského. Co je příčinou? Zmizel hřbitov, papírna i pivovar, zmizeli jeho obyvatelé - třeba paní Trenkler, která šila košile, či paní Bruer, která prodávala máslo a vejce.

Filip Springer tak vytvořil obraz tohoto krásného městečka v této dojemné knize, která se dostala až do finále prestižní polské literární ceny Nike.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.