Vážení zákazníci, během srpna se může doba vyřízení vaší objednávky prodloužit a může se stát, že nebudeme moct okamžitě reagovat na případné dotazy. Přesto uděláme vše pro to, abyste rozdíl v kvalitě našich služeb příliš nepocítili. Za vzniklou situaci se velice omlouváme.

Antolka

Kód: 6149
383 Kč
Odesíláme do 10 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
11.10.2023

Autor: Magdalena Kordel

Nakladatelství: Znak

Počet stran: 400

Vazba: Měkká

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788324058105

Detailní informace

Detailní popis produktu

Někteří lidé říkají, že pokud ti život háže klacky pod nohy, vždycky můžeš vzít pilu. Antolka se to musela naučit. Nikdy se nesetkala se svým otcem a hádky s despotickou a bezcitnou matkou se pro ni staly každodenním životem. Jako dítě stále čekala na „zítra“, až se její sny splní. Nakonec se rozhodla nechat svůj život za sebou a odjet na Mazury. Když se v červnu večer Antolka dostane do potíží v přístavní hospodě, zachrání ji Janek, nejzvláštnější chlapec, kterého kdy potkala. Ukáže se několik mazurských dnů jako něco víc než jen prázdninové dobrodružství? Najde Antolka svou vlastní cestu?

Magdalena Kordel je oblíbená polská spisovatelka, autorka bestsellerů Anioł do wynajęcia a Pejzaż z Aniołem, a také série Malownicze, Uroczysko, Wilczy dwór a Miasteczko. Její knihy se řadí mezi bestsellery a prodaly se již ve více než 250 000 exemplářích. Své fanoušky má autorka už také v České republice.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.