Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

1939. Wojna? Jaka wojna?

Kód: 5954
337 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
5.11.2021

Autor: Cezary Łazarewicz, Ewa Winnicka

Nakladatelství: Czerwone i Czarne

Počet stran: 272

Vazba: Tvrdá

Rok vydání: 2019

ISBN: 9788366219151

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co přimělo Poláky pár měsíců před vypuknutím strašné války upadnout do kolektivního optimismu a nevěřit, že stojí na pokraji Armagedonu?

5. ledna 1939 se Adolf Hitler s nejvyššími vyznamenáními ujme polského ministra zahraničních věcí Józefa Becka ve své alpské rezidenci v Berghofu a ujišťuje ho, že není nic důležitějšího než silné a nezávislé Polsko. Obyčejní Poláci žijí své každodenní záležitosti...

Třicátého prvního srpna téhož roku se Joachim Ribbentrop nechce setkat s žádným polským diplomatem. Myslí si, že není o čem mluvit.

Mohlo se v roce 1939 všechno odehrát jinak?

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.